Farmasi Ağustos Kampanyaları

farmasiagustoskampanyari1
Farmasi ağustos kampanları
hediyeler ve indirim fırsatlarıyla geldi. Çok güzel hediyelerimizi Farmasi ağustos kataloğundan vereceğiniz sipariş miktarına göre ücretsiz alabiliyorsunuz. Farmasi ağustos kataloğunu elinize altığınızda Style&Glaze bloğunun yazarı Cocobolinho’yu göreceksiniz.
http://www.styleandglaze.com/

Farmasi üyesi olun hemen ücretsiz Farmasi kataloğunuzu gönderelim

Farmasi kataloğunun kağağında ayrıca yeni çıkardığımız kaş ve kirpik dökülmesini azaltan, kaş ve kirpiklere canlılık veren Farmasi kaş ve kirpik serumunu göreceksiniz. Kataloğun içindende size güzel haberlerimiz. Farmasi üyesi olup  tüm bu fırsatlardan yararlanabiliyorsunuz. Farmasi üyesi olduktan sonra katalokta vereceğiniz 135 TL lik (gelişfiyatıyla) siparişe 2 adet şampuan hediye…Ayrıca vereceğiniz 100 TL likalışverişe çok güzel gözlük ve fularları çok indirimli alabileceksiniz. Kolaylıkla uygulanabilen otomatik göz kalemlerimizde %50 ye varan indirimler mevcut.

Kataloğun sayfalarını  çevirdiğinizde hediye kampanyalarını görmeye başlayacaksınız. Vücut spreyi alana duş jeli bedava.Farmasi soylan yüz maksesi alana arındırıcı peeling hediye. Bunun gibi bir çok kampanyayı katalogta görebileceksiniz.
Aşağıdaki resimlerde hediye kampanyamız vardır.
farmasiagustoskampanyari2 farmasiagustoskampanyari3 farmasiagustoskampanyari4 farmasiagustoskampanyari5 farmasiagustoskampanyari6 farmasiagustoskampanyari7 farmasiagustoskampanyari8 farmasiagustoskampanyari9 farmasiagustoskampanyari10 farmasiagustoskampanyari11 farmasikatalog

No comments

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir